ZIŅAS

NVA sniegs darba atrašanas atbalstu Ukrainas kara bēgļiem

Paldies visiem tiem gandrīz 900 darba devējiem, kuri jau ir pieteikuši vairāk nekā 7 200 darba vietas Ukrainas kara bēgļiem! Turpmākai sadarbībai ar darba devējiem Nodarbinātības valsts aģentūra pārņem no Latvijas investīciju un attīstības aģentūras un biedrības “Gribu palīdzēt bēgļiem” informāciju par Ukrainas kara bēgļiem piedāvātām darba iespējām.

Aicinājums Ķekavas novada uzņēmējiem

Saistībā ar karadarbības teritorijās cietušo Ukrainas iedzīvotāju ierašanos Latvijā, Ķekavas novada pašvaldība aicina atsaukties UZŅĒMUMUS, kuriem būtu iespēja nodarbināt no Ukrainas iebraukušos cilvēkus. Ja Jūsu rīcībā ir brīvas vakances, aicinām aizpildīt šo anketu. Papildus informācija saziņai - Ginta Logina, tel. 25445652, e-pasts - ginta.logina@kekava.lv

Dažādu jomu profesionāļus aicina kļūt par skolotājiem

Skolotāju izglītības projekts “Mācītspēks” aicina dažādu jomu profesionāļus ar augstāko izglītību apgūt skolotāja profesiju, reizē strādājot skolā un studējot. Kopš gada sākuma dalībai projektā pieteikušies vairāk kā 700 dažādu jomu profesionāļi no visas Latvijas.

Valdlauču krustojumā uz Bauskas šosejas izmaiņas satiksmes organizācijā

Sakarā ar Ķekavas apvedceļa būvdarbiem, no 2. līdz 18. martam tiek ieviestas izmaiņas satiksmes organizācijā Bauskas šosejas (A7) krustojumā ar autoceļu Valdlauči–Rāmava (V1) jeb Valdlauču krustojumā.